Nejnovější recenze ze sekce Mobilní klimatizace

Přidáno: 29. září 2023

Zakoupeno v Electro World

Klimatizace velmi dobře vychladí prostor o 65m2 se stropem 2.55m. Tato klimatizace má ovšem velmi hlučný kompresor, největší hluk vychází z hadice, přes den to nevadí, ale v noci bych nejspíš rušil sousedy, proto jsem ji musel zapojit do komína. Životnost jednotlivých součástek prověří čas, ale různé zvuky vycházející z klimatizace při vypnutí a dobíhání ventilátoru nebudí důvěru.

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že Vám hlučnost naší klimatizace nevyhovuje. Ze zpětných vazeb zákazníků máme naopak informace, že hlučnost našich modelů klimatizací je v porovnání s konkurenčními spotřebiči velmi příjemná. Chladící látka je stlačována v kompresoru a tím i zahřívána. Pod vysokým tlakem jsou látky vedeny do výměníku, což je provázeno jistým hlukem. Nižší hlučnosti, lze dosáhnout pouze u nemobilních klimatizací typu Split. S pozdravem Sencor.

Sencor SAC MT1240C Wi-Fi

Sencor SAC MT1240C Wi-Fi

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. září 2023

Zakoupeno v planeo.cz

dobře vychladí i větší místnost

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 25. září 2023

• hlučnost
  • výkon
  • pouze dvě intenzity ventilátoru

Klima opravdu jen do malých místnost, hodnota hluku udávaná na Alze neodpovídá skutečnosti udávané výrobcem. Dá se to používat pouze v místnosti, kde nikdo není.
pouze dvě intenzity ventilátoru, jedna je hodně hlučná a ta druhá ještě více.
noční režim absolutně k ničemu, ani jsem nepochopil, k čemu je dobrý.

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že Vám hlučnost naší klimatizace nevyhovuje. Klimatizace má hlučnost 63dB,což je pro představu, konverzace dvou lidí .Ze zpětných vazeb zákazníků máme naopak informace, že hlučnost našich modelů klimatizací je v porovnání s konkurenčními spotřebiči velmi příjemná. Chladící látka je stlačována v kompresoru a tím i zahřívána. Pod vysokým tlakem jsou látky vedeny do výměníku, což je provázeno jistým hlukem. Nižší hlučnosti, lze dosáhnout pouze u nemobilních klimatizací. Vychlazení místnosti závisí na mnoha proměnných. Je třeba zohlednit tepelné zatížení prostoru, což může být izolace, velikost oken a jejich orientace, počet osob a tepelné zdroje. S pozdravem Sencor

Olimpia Splendid Dolceclima Compact 8 MWB

Sencor SAC MT7048C

Ověřený zákazník Alza.cz stels

Přidáno: 20. září 2023

• Dobré funkce
  • Nepraktická montáž trubky odvětrání na křídlové okno panelového bytu.

Ověřený zákazník Electro World Freepepan

Přidáno: 19. září 2023

• Chladí
  • Celkem hlučná
  • Dálkové ovládání je nepřehledné

Za ty peníze celkem dobrý nákup

Tristar AC-5670

Tristar AC-5670

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Vyzkoušeno 1 den... chladí slušně.

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14 HP WiFi

Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 14 HP WiFi

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Jan

Přidáno: 7. září 2023

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Když jsem sháněl info o klime tak jsem se obával velikostí a hlukem.V současné době výrobek mám doma a veškeré obavy jsou pric a mohu jen doporučit.

Olimpia Splendid Dolceclima AirPro 13 A+

Olimpia Splendid Dolceclima AirPro 13 A+

Blackcomb.cz Blackcomb.cz

Přidáno: 5. září 2023

• Nevychladí místnost 12 m2.
  • Ochranný límec kolem okna se po nějaké době začně odlepovat a dovnitř místnosti se vrací velmi horký vzduch, který klimatizace vyfukuje.
  • Kolem zipu ochranného límce na okně proudí teplý vzduch zpět do místnosti - musím veškeré mezery v límci zacpávat nějakými hadry.
  • Ani při vysokém výkonu na nejnižší teplotu klimatizace místnost prostě nevychladí.

S tímto zařízením nejsem absolutně spokojená - mám ho již 3 roky. Pořídila jsem si ho do kanceláře o velikosti 12m2 a klimatizace místnost absolutně nevychladí. Kolem límce na okně proudí zpět do místnosti velmi horký vzduch, který klimatizace vyfukuje. Límec se navíc po čase začne odlepovat a horký vzduch profukuje i přes tyto odlepené části. Když jsem cca měsíc po koupi kontaktovala prodejce, že mi klimatizace nevychladí ani takto malou místnost, jestli nemůže být pokažená, odpověděl mi, že jsem se jim měla ozvat předem a nechat si s výběrem poradit, že by mi doporučili jinou klimatizaci. Není to levné zařízení a v mém případě opravdu vyhozené nemalé peníze.
Bohužel nenajdu jediné pozitivum tohoto zařízení.
Když něco nakupuji, opravdu pečlivě si vybírám, ale tady to zařízení (protože podle mě se o klimatizaci nedá hovořit) byl obrovský omyl.

Reakce značky Olimpia Splendid

rádi bychom se vyjádřili k recenzi, byť dle popisu postupu při reklamaci se nejedná o nákup u nás.
Tato klimatizační jednotka, pokud je vhodně vybrána pro daný prostor, patří ke špičce mezi klimatizacemi na trhu. Výkon klimatizace ovlivňuje mnoho faktorů, tím nejzásadnějším jsou tepelné zisky v místnosti (například sluneční svit do oken, tepelně-izolační vlastnosti budovy, ale také použité technologie, které generují teplo v místnosti), ale také utěsnění odvodu teplého vzduchu do venkovního prostoru. Izolace samozřejmě podléhá opotřebení a je možné, že po několika letech je nutno ji vyměnit, jedná se o spotřební materiál.
Doporučujeme v budoucnu, a to u jakéhokoliv přístroje Vámi zakoupeném, požadovat v rámci reklamačního řízení prověření zboží, pokud se chová odlišně od deklarovaných vlastností. Za běžných okolností v běžné místnosti by měla tato jednotka pohodlně prostor uchladit. Zákazníci, kteří si tento produkt u nás zakoupili, běžně chladí i mnohem větší prostory. Je však také otázkou, zda očekávání nebyla nadhodnocena, neboť běžně dochází k ochlazení prostoru o cca 3 - 5 stupňů Celsia oproti standardu, který by byl v místnosti bez klimatizační jednotky.
Mrzí nás Vaše zkušenost. Pokud bychom mohli být nápomocni, prosím, kontaktujte nás.
Vzdušín.cz

Sencor SAC MT7020C

Sencor SAC MT7020C

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 2. září 2023

(naposledy upraveno 2. září 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Málo chladí a je opravdu hlučná

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že Vám naše klimatizace nevyhovuje, neboť většina zákazníků tuto klimatizaci vyhodnotila jako velmi dobrou. Chladící látka je stlačována v kompresoru a tím i zahřívána. Pod vysokým tlakem jsou látky vedeny do výměníku, což je provázeno hlukem. Nižší hlučnosti, lze dosáhnout jedině klimatizací Split, která ale není mobilní a její pořizovací náklady se pohybují v jiné cenové relaci. S pozdravem Sencor Care.

Sencor SAC MT9031C Wi-Fi

Ověřený zákazník DNO elektro Josef P.

Přidáno: 31. srpna 2023

Zakoupeno v DNO elektro

• Klimatizace splnila očekávání, vše funguje, součástí je i sada těsnění (textilní rukáv).

Nic.

Přidáno: 31. srpna 2023

prozatím neověřeno

Electrolux WP71-265WT

Electrolux WP71-265WT

Skladnost

Ověřený zákazník planeo.cz Orel

Zakoupeno v planeo.cz

• Mám ji ztím týdem a vše šlape jak má
Concept KV0800

Concept KV0800

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz LadSlan

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

pro nás vyhovující - výrobek odpovídá ceně !
Jsme velice spokojeni.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník Electro World Birgis

Zakoupeno v Electro World

Výrobek jsem vrátil, vadný kus. Vrtule narazele na nejaky prednet

Sencor SAC MT1230C

Sencor SAC MT1230C

výborný poměr cena výkon

Levita AC 9000

Levita AC 9000

Ověřený zákazník Mountfield Radim

Zakoupeno v Mountfield

• Levný kompaktní
  • Strašný kravál to dělá , v místnosti 30°C .Výstupní vzduch 21,7°C,Teplota zařízení 48°C Ve výsledku to vlastně topilo.Vrátili jsme to.
Daitsu ADP 12 F/CX Wi-Fi

Daitsu APD 9 CK

Daitsu APD 9 CK

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. srpna 2023

(naposledy upraveno 28. srpna 2023)

• fouká chladný vzduch
  • velmi hlučná
  • nepoznáte rozdíl mezi módy klimatizace
  • konstrukčně zastaralý model

Očividně je určeno pro jiný trh. (Součástí je set pro okna, která v ČR nejsou.)

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25