Nejnovější recenze ze sekce Mobilní klimatizace

Remko SKM 240

Remko SKM 240

Ověřený zákazník chytry-obchod.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v chytry-obchod.cz

Klimatizacvi vlastním velmi krátce, ale zatím jsem moc spokojená

Sencor SAC MT1411C

Sencor SAC MT1411C

Ověřený zákazník KupToTu.cz Robyer

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Vysoký chladící výkon
  • Pamatuje si poslední nastavení po vypnutí
  • Součástí balení je i těsnění do klasických křídlových oken
  • Možnost zapnutí automatického naklánění lamel nebo vlastní určení požadovaného sklonu
  • Reálná spotřeba asi 1300 W
  • Možnost zhasnout všechny ledky na jednotce
  • Samoodpařování kondenzátu
  • Nezobrazuje aktuální teplotu, ale pouze nastavenou cílovou
  • Ovladač nemá zpětnou vazbu od jednotky, takže pokud něco změníte přímo na těle jednotky, na ovladači se ta změna neprojeví (ale četl jsem o tomto i u jiné značky, takže asi je toto chování běžné)
  • Zastavení kompresoru je velmi hlučné (celá jednotka se až zatřese), ale hluk během provozu není nepříjemný

Jedná se o moji první zkušenost s mobilní klimatizací. Celkově jsem spokojen, ale trochu mi vadí to hlučné vypínání kompresoru, že se až leknu, jestli se něco nerozbilo, ale snad si časem zvyknu.

Tato klimatizace je vhodná spíše do větších místností (v návodu uvádí, že místnost musí mít minimálně 14 m2, doporučený rozměr je 18 – 26 m2), chladí velmi intenzivně a rychle.

Orava ACC-20

Orava ACC-20

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Produkt funguje zatím tak jak má

Gorenje KAM26P

Gorenje KAM26P

Ověřený zákazník KupToTu.cz Václav

Zakoupeno v KupToTu.cz

• výkon a poměr cena/(výkon

poněkud vyšší hlučnost

Ověřený zákazník Vzdušín.cz rkulhavy

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Funguje jak má, ideální produkt topí, chladí...

Ověřený zákazník Vzdušín.cz zhaus

kvalita

Sencor SAC MT9021C

Sencor SAC MT9021C

Ověřený zákazník www.shopcom.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v www.shopcom.cz

• Jednoduché ovládání
  • Dobře chladí
  • Kondenzát by se měl odpařovat
  • Hlučná
  • v návodu není popsána instalace těsnění na okno

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• může chladit i topit - 2 v jednom
  • ovládání přes internet na dálku mobilem - velké plus
  • vyústění trubice není úplně běžného tvaru, těžko se na to vyrábí otvor v rámu, když nechcete mít hadici v otevřeném okně. dodaná lišta je vhodná spíše do vysouvacích oken a není moc dlouhá.
  • hlučnost je veliká - převážně proudění vzduchu. Rádio ani TV se u toho poslouchat nedá. Ale to je tak asi u každé klimy.
  • I z venku je klimatizace hlučná - hučení z hadice při nejvyšším stupni
  • Velikost - na trhu jsou i menší klimatizace. Tato je dost vysoká, což přes internet není patrné, (a balení je obrovské - nedá se dát ani do suv na výšku)
  • neznámá vlhkost - chybí informace o tom, jaká je momentální vlhkost vzduchu v místnosti. Mám dojem, že vzduch dost vysušuje, což nemusí být zdravé.

Jsem s výrobkem celkově spokojený i když mám pár výhrad. Až po koupi jsem si uvědomil, že v místnosti nejde jenom o rozměry přístroje, ale i o rozměry potrubí, které zabírá nemálo místa. Snažíme se přístroj pouštět v době, kdy v místnosti nejsme kvůli hučení. Stěny se ochladí a i po vypnutí je nějakou dobu v místnosti příjemně.

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Milda

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Dělá to co jsem očekával.

DeLonghi PAC EX100

DeLonghi PAC EX100

Ověřený zákazník Expert.cz Radek

Zakoupeno v Expert.cz

• Zatím plní veškerá očekávání v těchto sakra horkých dnech.
  • Zatím jsem nic neobjevil.
Klarstein Kraftwerk Smart 12KW

Klarstein Kraftwerk Smart 12KW

Ověřený zákazník Klarstein Ověřený zákazník

Zakoupeno v Klarstein

Klimatizace je hlučnější než bych očekával (65 dB) a navíc vydává nepříjemný vysoký tón (piští), když chladí.

Ozeanos OT-AC-7000

• Tichý chod
  • Účinnost
  • Hmotnost
  • Velikost

Klimatizace Elektrolux je praktická, účinná, výkonná. Je větších rozměrů a docela těžká ale vykompenzuje to právě rychlostí a účinností. Již během pár minut je v místnosti výrazně lepší klima. V době večer neocenitelný pomocník. Doporučuji je koupi. Cena je do 15 000 Kč. Ale komfortní teplota v místnosti za to určitě stojí.

Whirlpool PACW212HP

Whirlpool PACW212HP

Ověřený zákazník APOLLOs.cz M.k.

Přidáno: 26. června 2021

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Chladící výkon
  • Dobrá značka
  • Bohaté příslušenství už v sadě
Comfee 7000

Comfee 7000

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Chladí okamžitě
  • Místnost o 12m² ochladí o 2-4°C do hodiny
  • V bylení je sada na zasouvající okna, což se u nás moc nepoužívá, proto je nutné dokoupit termo těsnění do oken
Sakura STAC 12 CPB/K

Sakura STAC 12 CPB/K

Ověřený zákazník Vzdušín.cz ken_kyo

Přidáno: 25. června 2021

• chladí, vysouší, větrá
  • má wifi, jde zapnout na dálku
  • k odvodní hadici je i hubice a redukce na posuvné okno
  • ovládání je jednoduché, má i dálkové ovládání
  • hlučná, ale to je asi každá
  • těžká
  • na "rozpálenou" místnost nestačí

Klimatizace není špatná, ale má pár věcí, které mi nevyhovují, tady napíšu proč. Jinak je ale dobrá, zvažte sami.
Klima je docela pěkná, displej je pod hlavním krytem a prosvítá, vypadá to docela pěkně. Má dálkové ovládání, takže nemusíte vstávat.
Trubka na odvod horkého vzduchu je bytelná, docela dobře se nasazuje a v balení dostanete i redukci na oválný výduch a plastový kryt do posuvného okna. Nikde jsme se nedočetli, jak je trubka velká (je to 125 mm). Máme výduch ve zdi 100 mm, tak jsme museli pořídit ještě redukci, ale to je v klidu.
Klimatizace po zapnutí začne chladit poměrně rychle, ale je hlučná. Na můj vkus dost, ale dá se na to zvyknout. Nečekejte, že u toho usnete, když jede na plný výkon. Má i noční režim, ale ten funguje, jen když v místnosti není moc horko. Jinak to jede na plno a fakt to hlučí.
Co mě zklamalo, tak že jsme ji postavili do ložnice (cca 22 m2), kde bylo 32 stupňů, ale po asi 3 hodinách (zavřené okno, dveře do místnosti, klimatizace postavená co nejblíž k výduchu) jsme tam měli 29-30 stupňů. Skoro se to nepohlo. Musí prostě běžet hodně dlouho, a místnost se nesmí rozpálit. Můžete ji zapnout na dálku přes wifi, což by vám mohlo pomoct.
Wifi ovládání je ale kapitola sama pro sebe. Stáhnete aplikaci, uděláte registraci a chcete propojit klimatizaci s wifi. Bohužel aplikace se kousne a začne vám ukazovat hlášky, že neumí komunikovat na 5GHz, ale jen 2,4GHz a ať si přenastavíte router. Přiznám se, že tohle je pro mě španělská vesnice, takže jsem u toho seděl asi půl hodiny. Nakonec jsem nic přenastavovat nemusel, jen jsem musel jméno a heslo naší wifi vypsat do aplikace ručně, pak už to jelo v pořádku.
Jinak klimatizace je dost těžká, má přes 30 kg, je to docela macek. Má kolečka, takže si ji můžete po bytě převážet. Nečekejte ale, že ji potáhnete po schodech do patra (třeba do ložnice jako my) a pak si ji přenesete na den dolů. Chlap to zvládne, ženská ani náhodou.
Umí i ventilovat, bez zapnutého chlazení, pokud chcete a taky vysoušet, to se může hodit, pokud máte doma extra vlhko a potřebujete se zbavit vlhkosti. Kondenzát jsem ještě nepotřeboval odvádět, tak nemůžu hodnotit.
Zvažte, jestli je vhodná i pro vás, věřím, že hodně lidí z ní bude nadšených. Já jsem spíš rozpačitý.

Sinclair AMC-11P

Sinclair AMC-11P

Ověřený zákazník Jihočeské Elektro kapka

Přidáno: 25. června 2021

Zakoupeno v Jihočeské Elektro

• Zatím ho vlastním jen krátce a jsem s ním spokojen.
  • Intuitivní ovládání a snadná instalace.

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. června 2021

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Snadné ovládání, velmi tichá, spokojenost

Sencor SAC MT1231C

Sencor SAC MT1231C

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• chladí dobře
  • vypadá dobře
  • dálkové ovládání funguje a vypadá dobře (vč. držáku na zeď)
  • bohaté příslušenství
  • hlučné jako kráva, jako ostatní klimatizace... takže na ZOOM cally musím vypnout
  • Sleep režim má jen šetřit energii!! a nikoliv snížit výkon tak, aby se dalo spát (jsem to naivka)
  • krátký kábek, cca 1,5m pouze
Olimpia Splendid Compact 8P

Olimpia Splendid Compact 8P

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2021

Zakoupeno v Vzdušín.cz

• snadná instalace, klimatizace se lehce převáží z místnosti do místnosti, velmi jednoduché ovládání (koupeno pro penzisty 80+), poměrně tichý chod, chladí velmi dobře

zatím nic, příliš krátká doba užívání

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]