Nejnovější recenze ze sekce Mobilní klimatizace

Rohnson R-8800

Rohnson R-8800

Ověřený zákazník HORNBACH BAUMARKT Ověřený zákazník

Zakoupeno v HORNBACH BAUMARKT

• jednoduchost instalace
  • neutěsní prostor okolo výstupní hadice klimatizace
Electrolux WP71-265WT

Electrolux WP71-265WT

Ověřený zákazník DIGIFIT Ověřený zákazník

Zakoupeno v DIGIFIT

Product is too large, and noisy if you need to really cool down the place. When you run it on high fan speed, it is really annoying. Looks robust but not worth for the money. Save some bucks and install a proper AC system if you can.

Reakce značky Electrolux

děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič, dovolíme si Vám odpovědět v lokálním jazyce.
Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Je nám velmi líto, že klimatizace nesplnila Vaše očekávání. Jelikož se jedná o mobilní klimatizaci, její chod tak může být hlučnější oproti vestavěným. Pokud se domníváte, že je provozní hluk příliš vysoký, neváhejte nás kontaktovat na e-mail [email protected] a Váš případ rádi prověříme na technickém oddělení.
Tým Electrolux

Coolexpert APA-14P

Coolexpert APA-14P

Ověřený zákazník HORNBACH BAUMARKT Ověřený zákazník

Zakoupeno v HORNBACH BAUMARKT

• výkon
  • spotřeba el. energie
  • jednoduchá obsluha
  • špatně se přemísťuje po vybalení - na těle chybí madla nebo úchopy
  • nevýrazná regulace otáček ventilátoru
  • regulace výstupní teploty po jednom stupni
  • příliš nízko umístěný vývod kondenzátu
Sinclair AMC-11P

Sinclair AMC-11P

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. srpna 2023

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Dobře chladí. Hlučnost za provozu je sice poněkud vyšší než jsem očekával, ale u mobilní klimatizace to je asi normální.

Ověřený zákazník Alza.cz wvojtas

Přidáno: 26. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• klimatizace Sencor SAC MT9078CH je neskutečně hlučná a není moc poznat rozdíl mezi mini-normal-max na otáčkách ventilátoru
  • upevnění mřížek klimatizace Sencor SAC MT9078CH na sání je nedostatečné, hlasitě rezonují a to není dobrá reklama pro tento výrobek, musel jsem je podložit tenkou měkčenou gumou a na hlučnosti to ubbralo 5 dB
  • meziokení vložka pro upevnění vyústění odvodu teplého vzduchu je špatně navržena , pro další možné umístění do oken jsou polikarbonátové vložky do celého okna, ovšem to si připlatíte dalších 3500 - 4000 Kč, firma na netu vám to udělá na míru. :-( a když máte v pokojích dvě různá okna, potřebujete dvě různé velikosti vložek do okna. takže cena klimatizac + vložky do oken a hned je vše dražší o 7-8 000 Kč.
  • za 1,5 h chodu odvede 1,4 l kondenzované vody, lépe je si dát ke klimatizaci 5 l bandasku, abyste nemuseli pořád kontrolovat kolik je vody. Nebo mám tak vlhký byt?
  • klimatizace Sencor SAC MT9078CH je neskutečně těžka 33 kg, odnést ji do 3.patra bez výtahu je nutné dvou lidí, kvůli nadrozměrnému balení
  • Tato klimatizace Sencor SAC MT9078CH je dobrá akorát tak na chalupu do místnsti, kde spíte, nebo do ložnice v paneláku, vychladit si ji a pak ji vypnout. Nedalo by se kvůli hluku u ní spát.
  • Klimatizace po úpravách sání mela hlučnost od 52 do 56 dB, co je opravdu dost, výrobce udává do 65 dB a to Sencor SAC MT9078CH vyšel v tech pomerně dobře, umístil se někde v první čtvrtině. Tak nevím, zda je ten test Sencorem nějak podporován,ale já bych ji opravdu hodnotil úplně jinak. S touto klimatizací se nedá vnoci spát, i když má noční režim, který je stejně hlučný jako režim na nějnižší otáčky to je těch 52-53 dB. To se fakt Sencor vyznamenal, hlavně že si mne ruce, že se jeho výrobky prodávají
  • výrobce udává výhodu nízké spotřeby, ovšem spotřeba je na maximálním výkonu při nastavení 23°C na display 0,79 kWh, na automatiku 0,775 kWh, na středním výkonu 0,759 kWh a na nejnižším a spánku 0,745 - 0,75 kWh, takže udávaný příkon výrobcem 0,72 kWh neodpovídá.
  • JSEM NESPOKOJENÝ S TOUTO KLIMATIZACÍ, DOPORUČUJI JI NEKUPOVAT

* Výhoda je ovládání přes wifi, i když bylo trošku koMplikovanější připojení. Ovšem aplikace je dost jednouchá, ale splňuje veškré možnosti nastavení
* v akci byl výroběk levnější, jinak bych ho nekouil
* vychladí místnost slušně, to je asi jediná výhoda

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Nemůžeme ovšem souhlasit s vaším hodnocením a poznámkami, které ve svém příspěvku uvádíte. Hodnocení většiny zákazníků je odlišné od vaší zprávy. Rádi bychom vám nabídli bližší komunikaci na téma této klimatizace, která vám jistě osvětlí řadu výroků, které uvádíte. Pokud naší nabídku přijímáte, kontaktujte nás prosím na email [email protected] . S pozdravem Sencor

Ověřený zákazník Electro World tozka

Zakoupeno v Electro World

jednoduchá obsluha, obchod v balíku nedodal výpustní hadici.

Black+Decker BXAC9001E

Black+Decker BXAC9001E

Ověřený zákazník MALL.CZ Paganini

Zakoupeno v MALL.CZ

• Moderní design, chladí solidně.
  • poměrně robustní a těžká klimatizace.

Celkově dobrý nákup za příznivou cenu.

Comfee Mobilní klimatizace PAC 9000

Comfee Mobilní klimatizace PAC 9000

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. srpna 2023

(naposledy upraveno 25. srpna 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Příslušenství, wifi (moznost i do HA) a mensi velikost
  • Hlucnejsi a samozrejme zere :-) (1.2kW)

Prijemne mala klima s prislusenstvim na okna a do otvoru... Rozhodovala velikost a taky, ze mela Wifi (mela by jit po mensich peripetiich pripojit i do Home Assitanta: https://smarthomescene.com... ) Funguje krasne, byt je samozrejme trochu hlucnejsi..

• dobrá cena
  • hlučnost

• Chladí dle očekávání
  • Možnost ovládání z aplikace na dálku
  • Akceptovatelná hlučnost.
  • Noční režim funguje a částečně zmírní hluk. Ti co tvrdí něco jiného, kecaj.
  • Nepovedené ovládání z panelu, ještě že je k tomu ovladač a apka do telefonu.
  • Hluk, který je ovšem vzhledem k typu zařízení obvyklý
  • Provizorní instalace do okna pomocí plátěné sady. Budu řešit po po svém - Překližka, PP deska

Mohu doporučit. Vzhledem k ceně je to vynikající řešení.

Přidáno: 24. srpna 2023

• Chladí pořádně
  • Hlučnost, to ale asi všechny.
Orava ACC-20

Orava ACC-20

Ověřený zákazník planeo.cz Jasper

Přidáno: 24. srpna 2023

Zakoupeno v planeo.cz

• Perfektní velikost a dělá přesně to, co od ní očekáváte. Neočekávejte velký rozdíl v hluku při použití režimu spánku, ale celkově byl schopen ochladit a vysušit můj pokoj o velikosti 22 m2 během nedávných extrémně horkých a vlhkých dnů. Výfukové potrubí se připojuje jednoduše a robustně a má jednoduchý, ale účinný systém pro odvod horkého vzduchu při zachování utěsnění okna normální velikosti.
  • Velmi spokojený s výkonem vs cena!

nic mě nenapadá. funguje přesně podle očekávání.

Ověřený zákazník MNOHO Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2023

Zakoupeno v MNOHO

• Chladí tak jak je popsáno v parametrech.
Honeywell TC10PCE

Honeywell TC10PCE

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2023

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Za tu cenu dobré. Ale když je vedro už delší dobu, tak účinnost klesá.

Black & Decker BXAC50E

Black & Decker BXAC50E

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. srpna 2023

• dobre vlastnosti a cena ale ne u nás

dobrý ale kupujte v polsku tam přijde na pulku 219 zlotych s postovnym

• Ovládání na dálku
  • Úsporná spotřeba

mamut.cz mamut.cz

Přidáno: 15. srpna 2023

• univerzální použití -chladí, topí, ventiluje, zvlhčuje
  • jednoduché ovládání přes wifi
  • přehledný display
  • jednoduchá instalace i ovládání
  • těsnicí rukáv je součástí balení

Je to skvělá mašinka, která dokáže velmi zpříjemnit bydlení, nebo klima v kanceláři. Zbavila nás toho nesnesitelného vedra
a díky těsnicímu rukávu je i velmi účinná,.a to vše za velmi příznivou cenu.

Sencor SAC MT9031C Wi-Fi

• prodloužená záruka na 3 roky
  • přehledný display
  • jednoduchá instalace i ovládání
  • časové spínače

Tahle věc nás zachránila před uvařením. S tím horkem co nastalo si opravdu rychle a bravůrně poradila. Díky těsnicímu rukávu, který opravdu skvělý zlepšovák jsme i výrazně snížili spotřebu el. Mohu jen doporučit je to skvělé zařízení.

Jaroslav_Skrivanek Jaroslav_Skrivanek

Přidáno: 15. srpna 2023

(naposledy upraveno 15. srpna 2023)

• účinné a silné chlazení
  • funkce ventilátoru
  • těsnicí textilní rukáv v balení
  • přehledný dotyk panel
  • jednoduchá obsluha

Instalovali jsme jí u nás v malé kanceláři a jsme šťastní, že jí tu máme. Vychlazeno během chvilky, než si ráno uvaříme kávu. Ovládání lehké. Instalaci nám udělal správce, ale bylo to rychlé. Doporučujeme

Sencor SAC MT1240C Wi-Fi

Sencor SAC MT1240C Wi-Fi

Saryna Saryna

Přidáno: 12. srpna 2023

• dobrý chladicí výkon, rychle zchladí i velikou místnost
  • těsnicí rukáv je účinný a je součástí balení
  • možnost ovládat přes Wi-Fi z telefonu
  • jednoduché připojení a ovládání

Klimatizace funguje velmi dobře, je poměrně tichá a vychladí prostor i při velkých vedrech. Výborná vychytávka je těsnicí rukáv, který po instalaci na okno zabrání vnikání teplého vzduchu z venku.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25