Nejnovější recenze ze sekce Mobilní klimatizace

Olimpia Splendid DOLCECLIMA Silent 12 A+ WiFi

Sencor SAC MT9021C

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2022

Zakoupeno v planeo.cz

po pár dnech se nedá hodnotit

Ověřený zákazník Gavri.cz Ověřený zákazník

• Velký chladící výkon
  • Nízká hlučnost
  • Snadná instalace
  • Jednoduché ovládání

Klimatizaci jsem si vybrala z důvodu, že umí i topit a je možné ji ovládat vzdáleně přes aplikaci v telefonu. S klimatizací jsem spokojena a mohu ji doporučit.

LG PA11WS

LG PA11WS

Ověřený zákazník LGshop.cz Jany

Přidáno: 30. května 2022

Zakoupeno v LGshop.cz

• vypadá velmi dobře, i hlučnost je dobrá
  • vůbec nikde není napsané - návody, popisy, rady - jak na tom zapnout Wifi, drbal jsem se tím několik hodin, nakonec pomohla jedna z mnoha kombinací na internetu

Ověřený zákazník ProAlergiky.CZ Hana F

Přidáno: 28. května 2022

Zakoupeno v ProAlergiky.CZ

Zatím pouze krátce vyzkoušeno - zdá se, že plně splní očekávání vzhledem k poměrně malému klimatizovanému prostoru cca 20m2

Whirlpool PACW29HP

Whirlpool PACW29HP

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Během krátké doby znatelně vychladila místnost.
  • Není moc hlučná.
  • Když je zapojena do sítě, modře svítí display. V noci osvětlí celý pokoj a je to rušivé.

Cena a výkon vyhovující. Oproti jiným v této cenové relaci, které jsem viděla je nižší spotřeba energie ( A+).

Comfee Smartcool 7000

Comfee Smartcool 7000

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• spotřebič je do menší místnosti vyhovující
Guzzanti GZ 1201

Guzzanti GZ 1201

Ověřený zákazník MALL.CZ Ivan

Přidáno: 24. května 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• dobrý chladicí výkon
  • nelze směrovat proud chladicího vzduchu,pouze natočením celé klimatizační jednotky

Krásný design,dobrý chladicí výkon,avšak užitné vlastnosti,nic moc

Biet AC12006

Biet AC12006

Ověřený zákazník Biet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2022

Zakoupeno v Biet.cz

• chladí dostatečně
  • dálkové ovládání s displejem, na kterém se zobrazuje teplota
  • dobrá cena
Trotec PAC 3000 X A+

Trotec PAC 3000 X A+

Ověřený zákazník Gavri.cz Michal

Přidáno: 21. května 2022

• Dostatečný výkon k uchlazení místnosti 40 m2
  • Pěkný, nerušivý design
  • Kvalitní hadice na odvod vzduchu
  • Sada k ukotvení hadice do okna není součástí dodávky
  • Hadice na odvod kondenzátu přelomená

Zatím jsme spokojeni s funkcí a designem klimatizace, ale máme ji pouze tři dny, tak uvidíme

Vivax ACP-09PT25AEF

Vivax ACP-09PT25AEF

Ověřený zákazník Net-market.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. května 2022

Zakoupeno v Net-market.cz

• v názvu to má slovo KLIMATIZACE
  • není to klimatizace je to šmejd
  • opravdu hlučné
  • žádný chladící výkon
  • neuvěřitelně velký výrobek, který jen fouká vlažný vzduch

Tak toto bylo mé letošní vystřízlivění. Chtěl jsem menší klimatizaci do podkrový na chatu (12m2), kde je přes léto 30C a nedá se v tom spát. Tento výrobek by dle mě snížil teplotu tak max. o 1C zahodinu, pokud vůbec a stejně bych se nevyspal, jelikož to hučí jak helikoptéra. Vážně nechápu, pro koho má být tato "klimatizace" vhodná. Dělá to takový kravál, že u toho nebudete schopni ani sledovat tv natož spát. Produdící vzduch z přístroje je vlažný, ale vůbec ne chladný, natož studený. Je to obrovský a neuvěřitelně hlučný ventilátor, nic víc.

Přidáno: 20. května 2022

Zakoupeno v Vzdušín.cz

• Nízký hluk na mobilní klimatizaci
  • Výkon - za 2 hodiny mi v 2+kk snížil teplotu z 25C na 20C
  • Design a velikost přijatelný
  • Spousta funkcí které reálně využijete
  • Přehledný ovladač se všemi funkcemi
  • Klimatizace má již z výroby nasazené 4 kolečka, jednoduchá manipulace a posouvání
  • Wi-Fi připojení a samotná aplikace je naprostá katastrofa, spíš s tou Wi-Fi nepočítejte a berte to jen za marketing. Neustále se odpojuje a aplikace je neudržována.
  • Nemá funkci odpařování kondenzátu, ale je možnost vyvádět kondenzát rovnou trubičkou ven do vaší nádoby/flašky mimo zásobník, tak vám nehrozí že klimatizace se zastaví ve vaší nepřítomnosti
  • V balení u tohoto modelu nebylo vybavení pro evropské okna, je nutné dokoupit
  • Manuál pouze v angličtině, mě to nevadí ale někomu může vadit
  • I když je asi nejméně hlučná ze všech mobilních klimatizací, tak je dost hlučná, nepočítejte s tím že se při zapnuté klimatizaci budete moci dívat na TV, nebo že ve stejné místnosti bez špuntů do uší usnete, ale pořád lepší chlad než 30 stupňové vedra

Sám jsem 1 rok z minulého léta vybíral mobilní klimatizaci, protože jsem zkusil od českého výrobce Sencor tu jejich nejsilnější, a musel jsem jí vrátit kvůli hluku, šílený. Tahle je oproti tomu tak o 1/3 méně hlučnější. Je to tím že kompresor není skoro vůbec slyšet, nejvíc je slyšet samotný ventilátor a vzduch proudící skrze chladící topné tělesa s chladícím plynem, ani vývod vzduchu není slyšet. Pro mne samotného bylo největší stěžejní hlasitost. Pracuji na home office v obvýváku 2+kk, a se sluchátkami je to naprostá lahoda. Doporučuji ovšem vyřešit zatěsnění bytu, jelikož je to mobilní klimatizace která má jen jednu hadici pro vývod teplého vzduchu, vzniká uvnitř místnosti docela velký podtlak vzduchu, a tím pádem všude kudy to jde proudí vzduch do bytu, a to včetně ventilací na záchodě a v koupelně (v bytu). Sám jsem řešil tak, že jsem pořídil těsnění na dveře do koupelny a toalety + vývod teplého vzduchu klimatizace jde přes okno s dírou, které jsem si nechal u sklenářů vyrobit. Kdyby se mi po záruční době tato klimatizace rozbila, šel bych do ní znovu. Snad tato recenze někomu pomůže.

Remko RKL 495 DC

Remko RKL 495 DC

Přidáno: 19. května 2022

Zakoupeno v Vzdušín.cz

• Překvapivě výkonný, 50 m byt ochlazen během cca 1/2 hod, snadná obsluha, maximální spokojenost, Plně nahradí klasickou splitovou klimatizaci tam, kde není možné ji instalovat
  • Základní jednotku přenese jen chlap - dospělák, ale když už je v bytě - není problém - má kolečka. Venkovní jednotka váží cca 12 kg - nepočítejte tedy s tím, že manipulaci typu - vyndat na balkon, dát dovnitř a pod. zvládne 80ti letá babička. Nechápu to jako nevýhodu, je to dáno tím, co si člověk vybral.

Nejen splnilo, ale předčilo naše očekávání.

Sakura STAC 14 CPB/NW

Ověřený zákazník EPROFI.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v EPROFI.CZ

Ověřený zákazník Gavri.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Gavri.cz

• Mám ho týden v provozu a běží bez problémů
  • Vyšší hlučnost než byla uváděna na webu prodejce, ale to je problém stránek a ne produktu

Slušný výkon a funkcionalita za rozumnou cenu

Sencor SAC MT7020C

Sencor SAC MT7020C

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. května 2022

(naposledy upraveno 16. května 2022)

Zakoupeno v planeo.cz

Cenová relace

Sakura SPC 40R-DAME

Sakura SPC 40R-DAME

Ověřený zákazník chytry-obchod.cz Antonín

Přidáno: 15. května 2022

Zakoupeno v chytry-obchod.cz

Sakuru jsem vybral s ohledem na místní podmínky, zvláště jejího umístě ní v prostoru ložnice a po delším výběru podobných nabídek rúzných firem firem. Uvidí, jak se osvědčí v letním horku v bytě a pro odvlhčení garáže

DeLonghi PAC N90 Eco Silent

DeLonghi PAC N90 Eco Silent