Nejnovější recenze ze sekce Mobilní klimatizace

jana.alenova jana.alenova

• perfektní výkon
  • ovládání snadné
  • spotřeba

Instalovaná v malé kanceláři a jsme šťastné, že jí tu máme. Vychlazeno během chvilky než si ráno uvaříme kávu. Ovládání lehké. Instalaci nám udělal správce, ale bylo to rychlé. Doporučujeme

lenka.kolenova lenka.kolenova

• vychlazení místonosti rychlé
  • údržba

Máme v kuchyni spojené s obývákem. CHladí rychle a dobře. ovládání a instalace snadná. koupíme ještě jednu na chatu.

elvirkaa elvirkaa

• výkon
  • vzhled

Vyhovuje ve všem. ovládání, instalace, chlazení. Dálkové ovládání. používáme v místnosti, která má 40m2. úplně v pohodě vychladí.

skoladoma1 skoladoma1

• rychlost chlazení
  • jednoduchá instalace
  • provedení
  • jednoduché ovládání na telefonu

Lehká instalace. Rychlé vychlazení. Spotřeba. Ovládání na telefonu je intuitivní a snadné. Navolení zapnutí a vypnutí automatického, když jdete ven. Doporučuji.

lenka.kolenova lenka.kolenova

Přidáno: 31. července 2023

(naposledy upraveno 31. července 2023)

• černé provedení
  • malá hlučnost
  • skvěle chladí
  • wifi

Dobře se instaluje do okna. Těsnící sada je v balení. Ovládání na telefonu pomocí wifi. funkce auto vypínání a zapínání využívám každý den.

k.allivori k.allivori

• rychlé chlazení
  • dobrá ovladatelnost na aplikaci
  • lehké ovládání
  • dobrá spotřeba

Rychle vychladí místnost o ploše 45m2. Aplikace je dobře navržená i pro ty, kteří si nerozumí s telefonem. Koupeno rodičům, kteří už potřebují na vše návod, ale tohle zvládají lehce.

obraznamiru123 obraznamiru123

Přidáno: 31. července 2023

• aplikace na ovládání, několik funkcí včetně odvlhčování,
  • lehká instalace

koupili jsme na doporučení na chatu, kde jsme vždy od jara do podzímu. V těch největších vedrech máme v obýváku, který je spojený s jídelnou a máme ložnici hned napojednou na obývací pokoj. Za čtvrt hodinky mame vše vychlazené. na noc vypínáme. Dávali jsme na odvlhčení do komory, a pomohlo to. počítáme s tím, že vyzkoušíme na podzim funkci topení.

hruskova.eva hruskova.eva

• dobrá cena
  • chladí dostatečně
  • kolečka
  • samoodpařování vody

Koupeno do obýváku o velikosti 50m2. Vychladí místnost během chvilky. kolečka mi vyhovují, že můžu přesouvat klimatizaci. Nemusí se vylévat voda, sama se odpařuje. Máme většinou teplotu na 23stupnů, když byla ted ta největší vedra. Zkoušeli jsme i 17 stupnu a opravdu funguje.

kolovrat.dan kolovrat.dan

• wifi ovládání
  • instalace

CHladí dobře> Ovládání na telefonu je super. Insalace všeho byla dobrá. V obchodě nám radili a jsme spokojeni.

honza.pechla honza.pechla

• wifi ovládání
  • 3 režimy
  • vzhled

Chladí dobře. Ty největší vedra zvládla skvěle. Má hezký vzhled. OVládání wifi je pohodlné. instalace a ovládání je jednoduché. Za tu cenu výborná klimoška.

daniel.chudy daniel.chudy

• tři stupně chlazení
  • apka
  • funkce spánek
  • instalace

Vše naprosto v pořádku. Chladí skvěle, na apce se dá navolit všechno potřebné. Instalaci jsem zvládnul sám. Když odjíždím na chatu beru sebou. Jsem spokojen.

dvorakovi1986 dvorakovi1986

• skvěle chladí
  • wifi aplikace
  • dobře ovladatelná
  • lehká manipulace

Jsme moc spokojení. Instalace byla jednoduchá, ovládání na aplikaci v telefonu je super. Můžu zapínát než přijdu z práce domů. Máme jí danou v obýváku a vychladí krásně i okolní místností, když nechám otevřené dveře. Spokojenost na všech frontách.

Electrolux EXP26U338CW

Electrolux EXP26U338CW

Ověřený zákazník elektro Urbánek Jan

Zakoupeno v elektro Urbánek

• Během 2 hodin vychladí místnost
  • pěkný design
  • Dodávka neobsahovala okenní sadu pro instalaci hadice výdechu klimatizace!

Nutno dokoupit okenní sadu (jasně, sežene se za 300,-(z electroluxu za 999,- , nebo s plastovým zámkem za 2 588,-) , z druhé strany z pohledu ceny výrobku už je to pro výrobce relativně malá položka, tak proč nemůže být součástí dodávky). Navíc ve všech popisech je uvedeno, že obsahuje nastavitelnou okenní sadu.
Chtěl jsem cenově střední třídu, protože jsem si nebyl jistý tím jak moc ji budeme využívat. Součástí mého požadavku bylo i možnost topit a odvlhčovat (zatím nevyzkoušené).
V popisu výrobku je uvedené, že se jedná o tichou klimatizaci. Hlučnost je deklarovaná kolem 64 dB. Najdete v podobné cenové kategorii klimatizace minimálně o 10 dB tišší a to si myslím, že už celkem rozdíl je, vzhledem k tomu, že lidské ucho vnímá změny v hladině hluku logaritmicky.
Třetí věc která není úplně srozumitelně komunikována je režim spánku. Klimatizace je takovým režimem vybavená, ale návod nemluví o tom, že by se snížila hluková zátěž. A já jsem taky snížení hluku nepozoroval. V návodu je uvedeno, že dochází ke změnám teplot během provozu v tomto režimu - čímž může být ovlivněna hlasitost jednotky (prostě pracuje míň, dělá méně hluku).
Pro naše využití dobré. Nastavíme teplotu a necháme 2 hodiny před spaním temperovat. Silný ventilátor pěkně rozhání vzduch po místnosti, takže v parných dnech už toto zanmená nezanedbatelné zvýšení komfortu. Pak uložíme dítě a mírně zvýšíme teplotu, čímž se sníží otáčky ventilátoru a je tam tedy míň hluku. Monotónní hučení současně funguje jako bílý šum pro dítě, takže fajn. A když jdeme spát tak po ulehnutí vypneme klimatizaci dálkovým ovládáním a máme klid. Když je v noci moc vedro a vzbudíme se tak ji zase dálkovým ovládáním zapneme. Celkem užitečná je i funkce časovače.
Závěrem se hodí říct, že výrobek není vůbec špatný, ale marketing se mi moc nelíbí.

Sencor SAC MT7048C Wi-Fi

Sencor SAC MT7048C Wi-Fi

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• chladí
  • hluk

Ověřený zákazník Vzdušín.cz LudoObludo

Zakoupeno v Vzdušín.cz

• za 1 hodinu teplota 2,5 C dolu, a to na tichý mod, hlučnost cca 50 Db asi jako hovor, velmi výkonné, - překvapil mě však fakt, že studený vzduch sse drží v místnosti kde se vyrobil, ale přes otevřené dveře nijak zvlášť neproniká do dalších místností bytu - mám byt 67 m2 a tohle má udajně stačit na 83 m2 při výšce stropu 2,2 m - tak uvidíme vyzkouším ještě větrák do kobinace
  • nenašel jsem způsob jak to použím jen zlehka jako vánek, i na tichý chod to značně mrazí, nedovedu si představit u toho spát i když je větrát na mimimum

pouze 4 dny praxe ale vypadá to na velmi kvalitní klimatizaci a určitě s dobrým výkonem.

Comfee Smartcool 7000

Sencor SAC MT7020C

Sencor SAC MT7020C

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Splní účel, za málo peněz se ochladíte vy i váš byt. Výhodou jsou kolečka na převezení do jiné místnosti.
  • Hlučná, ale s ohledem na ostatní klimatizace v rozmezí 5-15 tisíc stejná hlučnost jako ostatní. Přes den to nevadí, ale na noční provoz to není - i s ohledem na sousedy. Vlastně je hlučný asi jen ten ventilátor.

Zatím jsme použili 1x a poté se ochladilo. Ale i to jedno zchlazení bylo příjemné. Nevím, zda je možno za podobné peníze získat nižší hlučnost. Předpokládám, že ne.

Gorenje KAM 26 THP

Gorenje KAM 26 THP

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Vojt

Přidáno: 27. července 2023

(naposledy upraveno 25. srpna 2023)

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• Místnost o 22m ochladí
  • Při současném horku, okolo 30⁰,bych v paneláku v horním patře, bez klimatizace nevydržel
  • S klimatizací jsem spokojen
  • Trochu hlučná
DMS Germany MK-7000

DMS Germany MK-7000

Ověřený zákazník IPRICE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2023

Zakoupeno v IPRICE.CZ

• Kompletní dodání všeho co potřebujete pro fungování, nemusí se nic dokupovat, ani baterie do ovladače

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2023

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Jednoduchá montáž a funguje.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25